Prihlásenie
Stredná odborná škola technická, Kozmálovská cesta 9, Tlmače
Centrum odborného vzdelávania a prípravy pre zváranie a NDT
Fotky
Videá
Ako ich nepoznáte
Katalóg výrobkov
Školská samospráva
Žiacka školská rada
Činnosť ŽŠR
Rada školy
Činnosť RŠ
Rada rodičov
Rada rodičov
Hlavné menu
Hlavná stránka
Novinky
O škole
Prijímacie konanie
Elektronická prihláška
Študijné odbory
Učebné odbory
Nadstavbové a pomaturitné
Duálne vzdelávanie
Zváračská škola
Školský internát
Terminus technicus v praxi
Terminus technicus
Klub matematickej gramotnost
Klub učiteľov humanitných
Klub technickej gramotnosti
Klub učiteľov elektrotechnických
Klub učiteľov strojárskych
Extra hodiny
Exkurzie
Školenia
Vyhodnocovacie správy
Centrum OVP
Učitelia
Konzultačné hodiny 2023_2024
Pre zamestnancov
Koordinátori
Školský špeciálny pedagóg
Kalendár akcií 2023/2024
Webhouse
Jedálny lístok
Žiacka knižka
Záverečné skúšky 2024
Povinné zverejňovanie
ERASMUS+
Erasmus+ 2015/2016
Erasmus+ 2017/2018
Mladý zvárač
SOČ
Profil verejného obstarávateľa
Pracovné ponuky
2% dane
Kontakt
Ochrana osobných údajov
Protispoločenská činnosť
Organizačná štruktúra
Zriadovacia listina
Kolektívna zmluva
Zoznam tried
› Trieda I.D
Zoznamy žiakov:
I.A
•
I.D
•
I.E
•
I.F
•
II.A
•
II.D
•
II.E
•
II.F
•
II.G
•
III.A
•
III.D
•
III.E
•
IV.D
•
IV.E
•
I.G
•
Triedny učiteľ:
Mgr. Jaroslav Bórik
Zástupca:
Mgr. Katarína Ružičková
Učebňa:
213
Počet žiakov: 24 •
Rozvrh
Kat. číslo
Meno Priezvisko
Odbor
1
Pavol Adam
mechanik mechatronik/mechanička mechatronička
2
Leonard Balázs
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
3
Samuel Bogdán
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
4
Peter Brachna
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
5
Marek Brigán
mechanik mechatronik/mechanička mechatronička
8
Peter Frtús
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
9
Róbert Gaži
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
10
Samuel Halász
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
11
Timotej Jelinek
mechanik mechatronik/mechanička mechatronička
13
Matúš Kollár
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
14
Tomáš Korček
mechanik mechatronik/mechanička mechatronička
15
Dávid Lukáč
mechanik mechatronik/mechanička mechatronička
17
Patrik Nagy
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
18
Patrik Pilárik
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
19
Samuel Alex Rothmajer
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
20
Dávid Sabó
mechanik mechatronik/mechanička mechatronička
21
Martin Sabolčák
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
22
Maroš Seman
mechanik mechatronik/mechanička mechatronička
23
Matúš Slušný
mechanik mechatronik/mechanička mechatronička
24
Radoslav Styecz
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
25
Tomáš Šimek
mechanik mechatronik/mechanička mechatronička
26
Tadeáš Valkovič
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
27
Adam Vozár
mechanik mechatronik/mechanička mechatronička
28
Peter Vývlek
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
© aScAgenda 2024.0.1457
agenda.skoly.org
Stránka aktualizovaná: 02.07.2024
Novinky
Dokázali sme to nielen sebe, ale aj vám...
Odmenení tlmačskí študenti
Tomáš Nagy medzi najúspešnejšími za šk. rok 2023/2024
Športový deň
Medzinárodný strojársky veľtrh 2024 NITRA
Kontakt
Stredná odborná škola technická, Kozmálovská cesta 9, Tlmače
Kozmálovská cesta 9, 935 21 Tlmače
+421 36 634 19 82
+421 36 634 23 35