Hlavné menu

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Ing. Jana Mrázová MrJ Rozvrh
Riaditeľka
jana.mrazova@sostlmace.sk
 
 
Ing. Jana Hollá HOL Rozvrh
Zástupkyňa
Zástupca v triede: II.G
Kabinet: 113
zastupkyna@sostlmace.sk
 
 
Mgr. Mária Medzihradská Med Rozvrh
Zástupkyňa
Kabinet: 302
medzihradska.m@centrum sk
 
 
Jaroslav Babecz JB Rozvrh
Učiteľ
jaroslav.babecz@zf.com
 
 
Ing. Marek Benedik MB Rozvrh
Učiteľ
marek.benedik@zf.com
 
 
Mgr. Jaroslav Bórik Boj Rozvrh
Majster
Triedny učiteľ: I.D
Zástupca v triede: III.D
mgr.jaroslavborik@gmail.com
 
 
Ing. Milan Ďurč Ďur Rozvrh
Triedny učiteľ: III.E
Zástupca v triede: III.A
Kabinet: 215
milandurc@gmail.com
 
 
Mgr. Alexander Gábor Gab Rozvrh
Majster
alexander.gabor@sostlmace.sk
 
 
Mgr. Alexander Gábor Gab Rozvrh
Majster
alexander.gabor@sostlmace.sk
 
 
PaedDr. Martin Gábor Gam Rozvrh
Triedny učiteľ: II.F
Zástupca v triede: IV.D
Kabinet: 106
martinkogaborik@gmail.com
 
 
Martin Gera MG Rozvrh
Učiteľ
 
 
PaedDr. Mária Gregáňová, PhD. Kam Rozvrh
Triedna učiteľka: II.E
Zástupca v triede: II.A
Kabinet: 211
mgreganova343@gmail.com
 
 
Ing. Milan Gunda Gun Rozvrh
Triedny učiteľ: III.A
Zástupca v triede: III.E
Kabinet: 113
milan.gunda97@gmail.com
 
 
Mgr. Oľga Hatiarová Hat Vychovávateľka
lili001@azet.sk
 
 
PhDr. Peter Izsóff Izs Rozvrh
Triedny učiteľ: I.A
Zástupca v triede: I.E
peter.izsoff@gmail.com
 
 
Ing. Ján Kunik Kun Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.E
Zástupca v triede: II.D
jan.kunik@sostlmace.sk
 
 
Bc. Lukáš Lacko Lla Rozvrh
Majster
Zástupca v triede: I.F
lackoluk@gmail.com
 
 
Bc. Róbert Lacko Lac Rozvrh
Majster
Triedny učiteľ: I.F
robolacko37@gmail.com
 
 
Mgr. Marek Mada Mad Vychovávateľ
madamarek86@gmail.com
 
 
Mgr. Lenka Matušková Mat Učiteľka
 
 
Ing. Marián Mészáros Mes Rozvrh
Učiteľ
Kabinet: 111
mar.meszaros@gmail.com
 
 
Bc. Štefan Nap Nap Rozvrh
Majster
stefan.nap@sostlmace.sk
 
 
Martin Pekarík PM Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Katarína Ružičková Ruž Rozvrh
Triedna učiteľka: III.D
Kabinet: 213
ruzickova.k@centrum.sk
 
 
Mgr. Marián Sabala Sab Rozvrh
Triedny učiteľ: I.E
Zástupca v triede: I.A
Kabinet: 308
m.sabala@centrum.sk
 
 
Bc. Ján Salaj Sal Rozvrh
Majster
Kabinet: Dielne Tatravagónka
jan.salaj@sostlmace.sk
 
 
Bc. Pavol Sekereš Sek. Rozvrh
Majster
pavol.sekeres@sostlmace.sk
 
 
Mgr. Terézia Soláriková Sol Učiteľka
terezia.solarikova@gmail.com
 
 
Mgr. Martina Šustáková Rozvrh
Učiteľ
martina.sustakova@zf.com
 
 
Ing. Bronislava Tomljenovičová Tom Rozvrh
Triedna učiteľka: I.G
Triedna učiteľka: II.G
Triedna učiteľka: IV.D
Zástupca v triede: II.F
Kabinet: 209
bronislava.havranova@sostlmace.sk
 
 
Ing. Andrea Uhrecká Uhr Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
Zástupca v triede: II.E
Kabinet: 106
a.uhrecka@centrum.sk
 
 
Ing. Pavol Zajac Zaj Rozvrh
Triedny učiteľ: II.D
Zástupca v triede: IV.E
Kabinet: 103
palizajac@gmail.com

© aScAgenda 2024.0.1450 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 26.02.2024

Voľné miesta na našej škole

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola technická, Kozmálovská cesta 9, Tlmače
    Kozmálovská cesta 9
  • +421 36 634 19 82
    +421 36 634 23 35