Ako ich nepoznáte

Jozef Hapena

Náš „Jojo“ je nielen šikovný programátor obrábacích strojov a zariadení, ale aj skvelým futbalistom. Už od svojho detstva ho lákala futbalová lopta, ktorej zostal verný. Tretiak Jozef Hapena hráva profesionálny futbal za klub MFK Nová Baňa. Jeho teritóriom je obrana na pozícii stopéra, o čom svedčí aj jeho postava. Hrať 2. ligu v rámci Slovenska nie je také jednoduché. Presadiť sa v tíme a udržať sa, si vyžaduje mnoho driny a tréningov. Jožko to však dokonale zvláda a nielen vo futbale, ale aj na našej škole. Už tri roky zbiera na vysvedčeniach len samé jednotky. Jeho cieľom je mať priemer na vysvedčení len 1,00 a vzorom zo slovenských futbalistov je jednoznačne Martin Škrteľ. Jožko fandíme ti, aby sa ti darilo tak ako doteraz aj naďalej, keďže plánuješ zdolať aj vysokú školu v Bratislave.