Stredisko DV_ZF_Levice

Dňa 19.10. 2016 v priestoroch ZF Slovakia a.s. v Leviciach prebehlo slávnostné otvorenie Strediska duálneho vzdelávania. Na slávnostnom otvorení sa zúčastnilo vedenie spoločnosti ZF Slovakia a.s., zástupcovia z radov vedúcich pracovníkov spoločnosti, zástupcovia nitrianskeho samosprávneho kraja, zástupca rady zamestnávateľov pre systém duálneho vzdelávania a ďalší hostia. Všetci sa zhodli na tom, že podporovať technické vzdelávanie je veľmi dôležité a že spolupráca so súkromným sektorom je pre nedostatok finančných prostriedkov v školstve nevyhnutná. Veľmi zaujímavú myšlienku vyslovil Peter Doll, predseda predstavenstva ZF Slovakia, „je potrebné podporiť región a presvedčiť absolventov, aby neutekali za hranice, ale aby sa stali súčasťou našej spoločnosti.“ Z rúk pani riaditeľky Ing. Mrázovej prevzal Ďakovný list sa spoluprácu.