2020/2021

V tomto školskom roku k "ZF- károm" pribudli ďalší dualisti, ktorí sa pripravujú pre spoločnosť GSK Consumer Healthcare Levice, s.r.o.. Ide o dvoch žiakov odboru 2416 K mechanik strojov a zariadení a 1. žiaka odboru mechanik elektrotechnik.

Kto je vlastne spoločnosť GSK Consumer Healthcare Levice, s.r.o.?

Spoločnosť GSK Consumer Healthcare Levice, s.r.o. je súčasťou skupiny GSK (GlaxoSmithKline). GSK (GlaxoSmithKline) je globálna vedecky orientovaná farmaceutická spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 115 krajinách sveta. Spoločnosť GSK ponúka svojim zamestnancom mnoho príležitosti kariérneho rozvoja s cieľom umožniť im pracovať čo najlepšie, rozvíjať ich vlastný potenciál a napĺňať pracovné ambície. Zamestnancov podporujeme v dobrovoľníckych aktivitách a zároveň ako spoločnosť venuje značnú časť finančných prostriedkov na charitatívne účely, za čo opakovane získala ocenenie TOP Firemný Filantrop. Za projekt Druhý krok, ktorý predchádza šikanovaniu, získala ocenenie VIA BONA – Dobrý partner komunity za rok 2014.

GSK Consumer Healthcare Levice, s.r.o., Levice je stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod v Leviciach, s takmer 500 zamestnancami a je súčasťou dodávateľskej siete Consumer Healthcare spoločnosti GSK. Zameriava sa na výrobu produktov osobnej starostlivosti v kategórii starostlivosti o ústnu hygienu. Výrobný závod GSK v Leviciach má vo svojom výrobnom portfóliu mnohé svetovo najvyhľadávanejšie značky zubných pást, ako napr. Sensodyne, Parodontax, Aquafresh.

Viac inormácií o spoločnosti nájdete na stránke www.gsk.sk