Hlavné menu

Zoznam tried › Trieda IV.E

Zoznamy žiakov: I.AII.AII.DII.EIII.AIII.DIII.EIV.DIV.EI.DI.EI.FI.GII.FII.G
Triedny učiteľ: Ing. Jaroslav Plachy
Počet žiakov: 24, z toho chlapcov: 21 a dievčat: 3 • Rozvrh
Kat. číslo Meno Priezvisko    Odbor
2    Veronika Bohušová programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
3    František Búry mechanik strojov a zariadení
4    Simona Cviková programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
6    Jozef Grajciar programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
7    Ivan Čuvar programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
8    Erik Kalmár programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
9    Jozef Kasan programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
10    Tomáš Kiš programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
11    Jakub Kozub mechanik strojov a zariadení
12    Tomáš Kúdela mechanik strojov a zariadení
13    Jakub Kuruc mechanik strojov a zariadení
14    Dávid Látečka programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
15    Ján Malček programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
17    Roman Pazúrik programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
18    Adrián Popovič programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
20    Pasquale Scerbo programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
22    Rajmund Škrha mechanik strojov a zariadení
23    Marek Trgiňa programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
24    Márk Urbancsok mechanik strojov a zariadení
25    Pavol Petržel mechanik strojov a zariadení
26    Jakub Švaral mechanik strojov a zariadení
27    Peter Botka mechanik strojov a zariadení
29    Miroslav Pomothy mechanik strojov a zariadení
31    Gabriela Sádovská programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení

© aScAgenda 2020.0.1204 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 01.04.2020

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola technická, Kozmálovská cesta 9, Tlmače
    Kozmálovská cesta 9, 935 28 Tlmače
  • +421 36 634 19 81
    +421 36 634 23 35