Prihlásenie
Stredná odborná škola technická, Kozmálovská cesta 9, Tlmače
Centrum odborného vzdelávania a prípravy pre zváranie a NDT
Fotky
Videá
Ako ich nepoznáte
Katalóg výrobkov
Školská samospráva
Žiacka školská rada
Činnosť ŽŠR
Rada školy
Činnosť RŠ
Rada rodičov
Rada rodičov
Hlavné menu
Hlavná stránka
Novinky
O škole
Prijímacie konanie
Elektronická prihláška
Študijné odbory
Učebné odbory
Nadstavbové a pomaturitné
Duálne vzdelávanie
Zváračská škola
Školský internát
Terminus technicus v praxi
Terminus technicus
Klub matematickej gramotnost
Klub učiteľov humanitných
Klub technickej gramotnosti
Klub učiteľov elektrotechnických
Klub učiteľov strojárskych
Extra hodiny
Exkurzie
Školenia
Vyhodnocovacie správy
Centrum OVP
Učitelia
Konzultačné hodiny 2023_2024
Pre zamestnancov
Koordinátori
Školský špeciálny pedagóg
Kalendár akcií 2023/2024
Webhouse
Jedálny lístok
Žiacka knižka
Záverečné skúšky 2024
Povinné zverejňovanie
ERASMUS+
Erasmus+ 2015/2016
Erasmus+ 2017/2018
Mladý zvárač
SOČ
Profil verejného obstarávateľa
Pracovné ponuky
2% dane
Kontakt
Ochrana osobných údajov
Protispoločenská činnosť
Organizačná štruktúra
Zriadovacia listina
Kolektívna zmluva
Zoznam tried
› Trieda III.D
Zoznamy žiakov:
I.A
•
I.D
•
I.E
•
I.F
•
II.A
•
II.D
•
II.E
•
II.F
•
II.G
•
III.A
•
III.D
•
III.E
•
IV.D
•
IV.E
•
I.G
•
Triedny učiteľ:
Mgr. Katarína Ružičková
Zástupca:
Mgr. Jaroslav Bórik
Učebňa:
213
Počet žiakov: 21, z toho chlapcov: 18 a dievčat: 3 •
Rozvrh
Kat. číslo
Meno Priezvisko
Odbor
2
Martin Bóna
mechanik elektrotechnik
3
Róbert Frederik Dosedla
mechanik elektrotechnik
4
Matej Galbavý
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
5
Tomáš Halbavý
mechanik elektrotechnik
6
Norbert Hradecsný
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
8
Jozef Karvai
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
9
Dávid Kiss
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
11
Samuel Mátéffy
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
12
Tibor Mészáros
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
13
Adrián Palaj
mechanik elektrotechnik
14
Marian Pazúrik
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
15
Melánia Plašeková
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
16
Daniel Polc
mechanik elektrotechnik
17
Martin Sluka
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
18
Bianka Šeligová
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
19
Adam Tichý
mechanik elektrotechnik
20
Dalibor Tomaškovic
mechanik elektrotechnik
21
Dušan Valach
mechanik elektrotechnik
24
Viktor Šaš
mechanik elektrotechnik
25
Matúš Mäsiar
mechanik elektrotechnik
26
Zdenka Neviďanská
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
© aScAgenda 2024.0.1452
agenda.skoly.org
Stránka aktualizovaná: 27.03.2024
Novinky
Výstava SMART ENERGY FÓRUM 2024
Slovensko očarilo svojimi krásami
Šikana, kyberšikana a trestnoprávna zodpovednosť
Do policajného zboru už po strednej
„ V Praze bylo blaze“
Kontakt
Stredná odborná škola technická, Kozmálovská cesta 9, Tlmače
Kozmálovská cesta 9
+421 36 634 19 82
+421 36 634 23 35