Prihlásenie
Stredná odborná škola technická, Kozmálovská cesta 9, Tlmače
Centrum odborného vzdelávania a prípravy pre zváranie a NDT
Fotky
Videá
Ako ich nepoznáte
Katalóg výrobkov
Školská samospráva
Žiacka školská rada
Činnosť ŽŠR
Rada školy
Činnosť RŠ
Rada rodičov
Rada rodičov
Hlavné menu
Hlavná stránka
Novinky
O škole
Prijímacie konanie
Elektronická prihláška
Študijné odbory
Učebné odbory
Nadstavbové a pomaturitné
Duálne vzdelávanie
Zváračská škola
Školský internát
Terminus technicus v praxi
Terminus technicus
Klub matematickej gramotnost
Klub učiteľov humanitných
Klub technickej gramotnosti
Klub učiteľov elektrotechnických
Klub učiteľov strojárskych
Extra hodiny
Exkurzie
Školenia
Vyhodnocovacie správy
Centrum OVP
Učitelia
Konzultačné hodiny 2023_2024
Pre zamestnancov
Koordinátori
Školský špeciálny pedagóg
Kalendár akcií 2023/2024
Webhouse
Jedálny lístok
Žiacka knižka
Záverečné skúšky 2024
Povinné zverejňovanie
ERASMUS+
Erasmus+ 2015/2016
Erasmus+ 2017/2018
Mladý zvárač
SOČ
Profil verejného obstarávateľa
Pracovné ponuky
2% dane
Kontakt
Ochrana osobných údajov
Protispoločenská činnosť
Organizačná štruktúra
Zriadovacia listina
Kolektívna zmluva
Zoznam tried
› Trieda III.D
Zoznamy žiakov:
I.A
•
I.D
•
I.E
•
I.F
•
II.A
•
II.D
•
II.E
•
II.F
•
II.G
•
III.A
•
III.D
•
III.E
•
IV.D
•
IV.E
•
I.G
•
Triedny učiteľ:
Mgr. Katarína Ružičková
Zástupca:
Mgr. Jaroslav Bórik
Učebňa:
213
Počet žiakov: 21, z toho chlapcov: 18 a dievčat: 3 •
Rozvrh
Kat. číslo
Meno Priezvisko
Odbor
2
Martin Bóna
mechanik elektrotechnik/mechanička elektrotechnička
3
Róbert Frederik Dosedla
mechanik elektrotechnik/mechanička elektrotechnička
4
Matej Galbavý
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
5
Tomáš Halbavý
mechanik elektrotechnik/mechanička elektrotechnička
6
Norbert Hradecsný
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
8
Jozef Karvai
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
9
Dávid Kiss
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
11
Samuel Mátéffy
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
12
Tibor Mészáros
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
13
Adrián Palaj
mechanik elektrotechnik/mechanička elektrotechnička
14
Marian Pazúrik
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
15
Melánia Plašeková
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
16
Daniel Polc
mechanik elektrotechnik/mechanička elektrotechnička
17
Martin Sluka
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
18
Bianka Šeligová
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
19
Adam Tichý
mechanik elektrotechnik/mechanička elektrotechnička
20
Dalibor Tomaškovic
mechanik elektrotechnik/mechanička elektrotechnička
21
Dušan Valach
mechanik elektrotechnik/mechanička elektrotechnička
24
Viktor Šaš
mechanik elektrotechnik/mechanička elektrotechnička
25
Matúš Mäsiar
mechanik elektrotechnik/mechanička elektrotechnička
26
Zdenka Neviďanská
programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení/programátorka obrábacích a zváracích strojov a zariadení
© aScAgenda 2024.0.1457
agenda.skoly.org
Stránka aktualizovaná: 02.07.2024
Novinky
Dokázali sme to nielen sebe, ale aj vám...
Odmenení tlmačskí študenti
Tomáš Nagy medzi najúspešnejšími za šk. rok 2023/2024
Športový deň
Medzinárodný strojársky veľtrh 2024 NITRA
Kontakt
Stredná odborná škola technická, Kozmálovská cesta 9, Tlmače
Kozmálovská cesta 9, 935 21 Tlmače
+421 36 634 19 82
+421 36 634 23 35