Hlavné menu

Maturity › Rozpis triedy: IV.E

Predmet Dátum Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
Veronika Bohušová
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Peter Botka
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
František Búry
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Simona Cviková
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Ivan Čuvar
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Jozef Grajciar
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Erik Kalmár
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Jozef Kasan
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Tomáš Kiš
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Jakub Kozub
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Tomáš Kúdela
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Jakub Kuruc
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Dávid Látečka
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Ján Malček
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Roman Pazúrik
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Pavol Petržel
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Miroslav Pomothy
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Adrián Popovič
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Gabriela Sádovská
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30 306
Pasquale Scerbo
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Rajmund Škrha
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Jakub Švaral
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Marek Trgiňa
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Márk Urbancsok
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30

© aScAgenda 2020.0.1204 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 01.04.2020

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola technická, Kozmálovská cesta 9, Tlmače
    Kozmálovská cesta 9, 935 28 Tlmače
  • +421 36 634 19 81
    +421 36 634 23 35