Hlavné menu

Maturity › Rozpis triedy: IV.D

Predmet Dátum Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
Dominik Balaj
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Marian Belica
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Kristián Benčať
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Patrik Bliznák
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Nikolas Debnár
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Natália Drevená
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Jakub Kmeťo
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Vladimír Košuth
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Miroslav Mikuláš
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Simona Némová
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  29.4.2020 00:00 00:00 00:30
Jakub Pichňa
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Filip Sabala
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Jakub Sádovský
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Jakub Šebo
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Adam Šutka
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Nikolas Tomčáni
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Ján Udvardy
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Samuel Udvardy
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Ján Vajnági
Anglický jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30
Dominik Zajko
Ruský jazyk B1
Slovenský jazyk a literatúra 
Teoretická časť odbornej zložky 
Praktická časť odbornej zložky  28.4.2020 00:00 00:00 00:30

© aScAgenda 2020.0.1204 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 01.04.2020

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola technická, Kozmálovská cesta 9, Tlmače
    Kozmálovská cesta 9, 935 28 Tlmače
  • +421 36 634 19 81
    +421 36 634 23 35